MENU

ZAVŘÍT

Zobrazit kategorie e-shopuZavřít kategorie e-shopu

Zlepšete své komunikační schopnosti

BARKER ALAN

Skladem

Cena s DPH 251
(Běžně 259 Kč)
  • Flexi
Rok vydání
2020
Nakladatelství
Lingea
EAN
9788075086099
Tato příručka je praktickým průvodcem k efektivní komunikaci v práci a podnikání. Všichni potřebujeme v práci lépe komunikovat. Ankety prokazují, že špatná komunikace zdržuje projekty a přispívá ke ztrátám v odbytu, jakož i zvyšuje stres a ubíjí pracovní morálku. Pokud teprve přicházíte do světa pracovních vztahů, je dobré vědět, že komunikační dovednosti jsou jedny z nejdůležitějších, jaké musí nově nabíraní zaměstnanci mít. Schopnost mluvit a naslouchat dvě dovednosti, které zaměstnavatelé při náborech oceňují nejvíce. Třetí takovou vlastností je schopnost přizpůsobení komunikačního stylu. Další dvě pozice zaujímají písemný projev a prezentační dovednosti.

Kniha bude užitečná i pro generaci mileniálů, která není vůbec zvyklá navazovat v reálu komunikaci s druhými lidmi. Mladí lidé se stále více dívají na své monitory než na sebe navzájem. Pokud se naučí lépe mluvit a naslouchat, potom se zlepší i jejich videokonference, prezentace a předkládané zprávy. Mluvení, naslouchání, prezentování a psaní: když zvládnete tyto dovednosti, budete na nejlepší cestě k získání vytouženého místa a zvládnete efektivnější vedení.

Knihy z řady VSTŘÍC ÚSPĚCHU jsou určeny všem, kteří se chtějí zlepšovat, především pak začínajícím manažerům a budoucím lídrům. Jsou nabité chytrými postřehy, radami a skutečně účinnými technikami, které jsou prověřené praxí.

POMOHOU VÁM:
- získat klíčové dovednosti a zlepšit své pracovní výkony
- dosáhnout rychlých a významných pokroků
- posunout se dále v práci, kariéře i osobním životě

Vydejte se vstříc úspěchu s naší novou řadou příruček!

Nenašli jste všechny informace?
Zeptejte se nás

Související