Souhlas se zpracováním osobních údajů společnosti Academia

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas.

MENU

ZAVŘÍT

Zobrazit kategorie e-shopuZavřít kategorie e-shopu
Vietnam - Poznejte

Vietnam - Poznejte

Skladem

Cena s DPH 269
(Běžně 299 Kč)
  • Brožovaná
Rok vydání
2019
Nakladatelství
Lingea
EAN
9788075084804
Poznejte to nejlepší na 16 pečlivě sestavených trasách po celé zemi: Dračí zátoku, svatyně v horách, moderní města, památky z dob císařů a další... Každá trasa je podrobně popsaná, obsahuje mapku, ilustrační fotky a tipy, kde se občerstvit. Průvodce myslí také na praktické záležitosti a na zážitky; Vietnam nabízí spoustu příležitostí, jak strávit den a večer.

Vietnam nabízí svým návštěvníkům neuvěřitelné množství historických pamětihodností a přírodních krás. Jeho chloubou jsou nádherné písečné pláže, omývané tyrkysovými vodami oceánu, stejně jako divoká pohoří pokrytá nekonečnými porosty lesů. Ulice vietnamských měst a městeček jsou plné života a barev. Poznejte to nejlepší z celé země s naším průvodcem! Okouzlující Dračí zátoku, tajemné svatyně v horách, moderní města, památky z dob císařů a mnoho dalšího...

Průvodce myslí také na praktické záležitosti a na zážitky: vychutnejte si noc v opeře, prožijte večer v pouličním bistru se sklenicí bia hoi nebo si běžte zatančit do nočního klubu. Ochutnávejte speciality, nakupujte, sportujte a užívejte si volný čas. Vietnam nabízí spoustu příležitostí, jak strávit den a večer, a na své si tu přijdou rodiny s dětmi i rozevlátí baťůžkáři. Originálním vietnamským uměleckým žánrem je vodní loutkové divadlo.

Průvodce obsahuje následující trasy:
1. Ho Či Minovo Město: po stopách Tichého Američana
2. Ho Či Minovo Město: vzpomínky na válku
3. Delta Mekongu
4. Mui Ne a okolí
5. Nha Trang
6. Da Lat
7. Centrální vrchovina
8. Hoi An
9. Posvátná země Čamů
10. Císařské město Hue
11. Hrobky císařů dynastie Nguyen
12. Hanoj: umění a architektura
13. Hanoj: odkaz Ho Či Mina
14. Voňavá pagoda
15. Sapa
16. Dračí zátoka

U každé trasy najdete podrobný popis, orientační časovou náročnost, mapku, ilustrační fotky a tipy, kde se občerstvit. Jistě oceníte podrobnou rozkládací mapu Vietnamu, na které jsou jednotlivé trasy také zakresleny.

Nenašli jste všechny informace?
Zeptejte se nás

Související