Souhlas se zpracováním osobních údajů společnosti Academia

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas.

MENU

ZAVŘÍT

Zobrazit kategorie e-shopuZavřít kategorie e-shopu
Řečtina konverzace S námi se domluvíte

Řečtina konverzace S námi se domluvíte

Skladem

Cena s DPH 107
(Běžně 119 Kč)
  • Brožovaná
Rok vydání
2020
Nakladatelství
Lingea
ISBN
978-80-7508598-6
EAN
9788075085986
Řečtina má nejdéle dokumentovanou historii ze všech indoevropských jazyků, celá 34 století. V dnešní době se používá její moderní forma, novořečtina, která se tradičně zapisuje alfabetou. Hovoří jí zhruba 15 milionů lidí, oficiálním jazykem je v Řecku a na Kypru.

Překonejte nedůvěru k netypickému písmu a naučte se základní slovíčka a fráze. V této řecké konverzaci u každé věty uvádíme výslovnost, nemusíte se tedy obávat, že se v záplavě řeckých znaků ztratíte. Příručka vám umožní pohotově se dorozumět v běžných i nouzových situacích. Důraz jsme kladli na praktickou slovní zásobu, přehlednost a snadnou orientaci v textu. Díky malému formátu můžete knížku mít pořád u sebe, ať už budete poznávat památky nebo relaxovat u moře.

Konverzace je členěná tematiky, nabízí slovní zásobu a fráze pro desítky situací (základní fráze, číslovky, udávání času, představování, cestování (autem, letadlem, vlakem, městskou dopravou), ubytování, stravování, sport, seznamování, prohlídka města, nakupování, rodina, práce a brigáda, banka, komunikace a počítač...). Užitečnou přílohou je oboustranný řecký slovníček.

Pokud byste hledali podrobnější konverzační příručku, vyzkoušejte větší čtyřbarevnou řeckou konverzaci.

Nenašli jste všechny informace?
Zeptejte se nás

Související