Souhlas se zpracováním osobních údajů společnosti Academia

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas.

MENU

ZAVŘÍT

Zobrazit kategorie e-shopuZavřít kategorie e-shopu
Maďarština konverzace S námi se domluvíte

Maďarština konverzace S námi se domluvíte

Skladem

Cena s DPH 107
(Běžně 119 Kč)
  • Brožovaná
Rok vydání
2020
Nakladatelství
Lingea
ISBN
978-80-7508-599-3
EAN
9788075085993
Maďarsko je naší téměř sousední zemí, ale kupodivu o ní máme většinou dost kusé představy. Pokud do této „exotické“ zeme vyrazíte, možná zjistíte, že jedinou exotikou je její jazyk. Ten ale stojí za to. S pronikáním do tajů maďarštiny můžete začít pri četbě jídelních lístků, s trochou fantazie a zkušenosti v nich najdete slova podobná češtině. Až 20 % maďarské slovní zásoby totiž tvoří slova slovanského původu.

Tato příručka vám umožní pohotově se dorozumět v běžných i nouzových situacích. Hodí se i pro začítečníky, obsahuje přepis výslovnosti všech maďarských slov a frází. Důraz jsme kladli na praktickou slovní zásobu, přehlednost a snadnou orientaci v textu. Díky malému formátu můžete knížku mít pořád u sebe, ať už budete poznávat města, památky, nakupovat nebo relaxovat v termálních lázních.

Konverace je členěná tematiky, nabízí slovní zásobu a fráze pro desítky situací (základní fráze, číslovky, udávání času, představování, cestování (autem, letadlem, vlakem, městskou dopravou), ubytování, stravování, sport, seznamování, prohlídka města, nakupování, rodina, práce a brigáda, banka, komunikace a počítač...). Užitečnou přílohou je oboustranný maďarský slovníček.

Pokud byste hledali podrobnější konverzační příručku, vyzkoušejte větší čtyřbarevnou maďarskou konverzaci.

Nenašli jste všechny informace?
Zeptejte se nás

Související