Souhlas se zpracováním osobních údajů společnosti Academia

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas.

MENU

ZAVŘÍT

Zobrazit kategorie e-shopuZavřít kategorie e-shopu
Luka Modrić Moje hra

Luka Modrić Moje hra

MODRIĆ LUKA

Skladem

Cena s DPH 359
(Běžně 399 Kč)
  • Vázaná
Rok vydání
2021
Nakladatelství
Práh
ISBN
978-80-7252-877-6
EAN
9788072528776
Jediná oficiální autobiografie slavného chorvatského záložníka Luky Modriće

„Směle se může řadit mezi nejlepší záložníky posledních dvaceti let.“
Sir Alex Ferguson

Co je potřeba k tomu, aby se člověk stal nejlepším fotbalistou na světě? Hvězda Realu Madrid a chorvatská legenda Luka Modrić poprvé vypráví svůj inspirativní příběh od dětství prožitého ve válkou sužované domovině až po okamžik, kdy se stal několikanásobným šampionem Ligy mistrů a jedním z nejoslavovanějších fotbalistů světa.

Tento finalista fotbalového mistrovství světa konečně uvádí na pravou míru zvěsti týkající se klíčových okamžiků v klubech Dinamo Záhřeb, Tottenham Hotspur a Real Madrid a nechává nás nahlédnout do svého dosud přísně střeženého osobního života. Nechybí ani autentické vyprávění o vrcholu jeho kariéry – dramatické cestě Chorvatska na Mistrovství světa ve fotbale v roce 2018. Kniha je navíc bohatě doprovázená dosud nepublikovanými fotografiemi z Modrićova osobního archivu.

Luka Modrić je považován za jednoho z nejlepších záložníků své generace. V roce 2018 se stal prvním fotbalistou, který během jediného roku získal čtyři hlavní ceny pro nejlepšího hráče: Zlatý míč z mistrovství světa, cenu UEFA pro fotbalistu roku, cenu FIFA pro nejlepšího hráče roku a Ballon d’Or. Hraje za Real Madrid a je kapitánem chorvatského národního mužstva.

Doplněno o bohatou fotografickou přílohu

Nenašli jste všechny informace?
Zeptejte se nás

Související