Souhlas se zpracováním osobních údajů společnosti Academia

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas.

MENU

ZAVŘÍT

Zobrazit kategorie e-shopuZavřít kategorie e-shopu
Jemný energetický dotek. Průvodce léčením přikládáním rukou pro začátečníky

Jemný energetický dotek. Průvodce léčením přikládáním rukou pro začátečníky

SAVIN BARBARA E.

Skladem

Cena s DPH 99
(Běžně 279 Kč)
  • Brožovaná
  • 232 stran
Rok vydání
2018
Nakladatelství
Anag
ISBN
978-80-7554-135-2
EAN
9788075541352
Představte si, že jste schopni využít sílu své mysli za účelem léčení pomocí univerzální energie – jen tím, že ji požádáte.
Léčba dotekem.
Jemný dotek energie – forma léčivé energie propagovaná Barbarou Savin – používá pouze úmysl k zahájení procesu léčby jednotlivce.
Techniky sebeléčení dotekem.
V této knize se čtenáři naučí Barbařiny základní praktické techniky pro usnadnění tělu přirozených schopností léčit se samo. Přínosem této knihy je, že zatímco předkládá vlastní výsledky, představuje také léčebné procedury a postupy, které často vedou ke zkracování léčby a urychlení hojení. Autorčiny úspěchy v sebeléčbě.
Jemný dotek energie je forma léčivé energie zvláště účinná pro zvládání bolesti a úspěšně je používána také k léčbě deprese a úzkosti, kožních problémů, srdečních chorob, dokonce i rakoviny, u níž zmírňuje nejhorší vedlejší účinky klasické léčby, a obecně pomáhá organismu vést vlastní zdroje k tomu, aby mu bylo lépe.
Názorné a praktické zpracování pro snadnější pochopení. Kniha Jemný dotek energie obsahuje přes 50 fotografií a jednoduchých vysvětlení čaker, aury, toku a blokace energie v těle, provází čtenáře procedurou léčení pomocí energií, včetně přikládání rukou na místech u různých onemocnění a na konci přináší závěrečné srovnání.

Nenašli jste všechny informace?
Zeptejte se nás

Související