MENU

ZAVŘÍT

Zobrazit kategorie e-shopuZavřít kategorie e-shopu

Jak si lépe zorganizovat čas

FORSYTH PATRICK

Skladem

Cena s DPH 251
(Běžně 259 Kč)
  • Flexi
Rok vydání
2020
Nakladatelství
Lingea
EAN
9788075086105
Dobrý a efektivní time management je zásadní. Je to dovednost, kterou všichni potřebujeme, abychom byli schopni dobře fungovat v současném pracovním prostředí. Je to faktor, který vás může odlišit od ostatních. Faktor, jehož zvládnutí vám umožní dosahovat vašich kariérních cílů.

Obecné zásady jsou poměrně jasné. Už bylo mnohokrát řečeno, že byste měli dělat to, co je důležité, a nezabývat se tím, co důležité není. To je ale poněkud zjednodušující přístup. Pokud chcete začít využívat zásady dobrého time managementu v praxi, je potřeba vyvinout větší úsilí a nasazení.

Tato kniha přezkoumává klíčové přístupy a předkládá techniky i celou řadu tipů, jak být produktivnější. Je koncipována tak, abyste její rady mohli využít v praxi. Najdete zde nápady, které vám mohou změnit život. Bude vám chvíli trvat, než si na některé věci zvyknete, ale poté pro vás budou snadnější. Umožní vám být výkonnější a efektivnější v osobním i pracovním životě, jelikož budete zvládat více věcí a zároveň se budete umět lépe soustředit na to, co je opravdu důležité. To vše může pozitivně ovlivnit vaši kariéru.

Knihy z řady VSTŘÍC ÚSPĚCHU jsou určeny všem, kteří se chtějí zlepšovat, především pak začínajícím manažerům a budoucím lídrům. Jsou nabité chytrými postřehy, radami a skutečně účinnými technikami, které jsou prověřené praxí.

POMOHOU VÁM:
- získat klíčové dovednosti a zlepšit své pracovní výkony
- dosáhnout rychlých a významných pokroků
- posunout se dále v práci, kariéře i osobním životě

Nenašli jste všechny informace?
Zeptejte se nás

Související