Souhlas se zpracováním osobních údajů společnosti Academia

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas.

MENU

ZAVŘÍT

Zobrazit kategorie e-shopuZavřít kategorie e-shopu
Bulharština konverzace S námi se domluvíte

Bulharština konverzace S námi se domluvíte

Skladem

Cena s DPH 107
(Běžně 119 Kč)
  • Brožovaná
Rok vydání
2020
Nakladatelství
Lingea
ISBN
978-80-7508597-9
EAN
9788075085979
Bulharštinou mluví asi 12 milionů lidí v Bulharsku, v sousedních zemích a také v USA, Kanadě, Rusku, Izraeli, České republice – všude tam, kam Bulhaři po staletí emigrovali. Psaná bulharština je podobná ruštině, mluvený jazyk ale zní úplně jinak.

Tato příručka vám umožní pohotově se dorozumět v běžných i nouzových situacích, a to i pokud jste v bulharštině úplným začátečníkem. Obsahuje přepis výslovnosti všech bulharských slov a frází. Důraz jsme kladli na praktickou slovní zásobu, přehlednost a snadnou orientaci v textu. Díky malému formátu můžete knížku mít pořád u sebe, ať už budete poznávat památky, relaxovat u moře nebo se vydáte do bulharských hor.

Konverzace je členěná tematiky, nabízí slovní zásobu a fráze pro desítky situací (základní fráze, číslovky, udávání času, představování, cestování (autem, letadlem, vlakem, městskou dopravou), ubytování, stravování, sport, seznamování, prohlídka města, nakupování, rodina, práce a brigáda, banka, komunikace a počítač...). Užitečnou přílohou je oboustranný bulharský slovníček.

Pokud byste hledali podrobnější konverzační příručku, vyzkoušejte větší čtyřbarevnou bulharskou konverzaci.

Nenašli jste všechny informace?
Zeptejte se nás

Související