Souhlas se zpracováním osobních údajů společnosti Academia

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas.

MENU

ZAVŘÍT

Zobrazit kategorie e-shopuZavřít kategorie e-shopu

Aktuality

Uvedení a prezentace knihy Pražské jaro 1968. Přerušená revoluce?

Srdečně vás zveme na slavnostní uvedení a prezentaci knihy profesora politologie Miroslava Nováka Pražské jaro 1968. Přerušená revoluce?

Křest knihy Nacismus versus okultismus v protektorátu

Srdečně vás zveme na slavnostní uvedení a křest knihy Kristýny Bernardové Nacismus versus okultismus v protektorátu: Osudy Jiřího Arvéda Smíchovského a Jana Kefera.

Křest knihy Pavla Šmejkala S Moskvou za zády

Srdečně vás zveme na křest nové knihy Pavla Šmejkala s Moskvou za zády.

Studentská soutěž - výsledky 9. ročníku

Slavnostní vyhlášení výsledků 9. ročníku Studentské soutěže proběhlo v pátek 1. října v budově Akademie věd České republiky. Celkem bylo do soutěže přihlášeno 33 diplomových prací, které hodnotily odborné poroty jednotlivých kategorií.

Ceny Nakladatelství Academia - výsledky

V pátek 1. října 2021 proběhlo v budově Akademie věd České republiky v Praze slavnostní vyhlášení výsledků Cen Nakladatelství Academia a zároveň výsledků Studentské soutěže Nakladatelství Academia. Původně plánované vyhlášení na Veletrhu vědy v červnu nebylo z důvodu zrušení veletrhu možné.

Křest knihy Jiřího Padevěta Kronika protektorátu

Srdečně Vás zveme na křest nové knihy Jiřího Padevěta Kronika protektorátu.

Slavnostní vyhlášení soutěží Ceny Nakladatelství Academia a Studentská soutěž Nakladatelství Academia

Zítra od 14 hodin proběhne slavnostní vyhlášení Cen Nakladatelství Academia a Studentské soutěže Nakladatelství Academia. Živý přenos můžete sledovat i na našem facebooku.

Dada v Čechách. Vteřina mozkem Melchiora Vischera

Srdečně vás zveme na představení výboru z tvorby českého Němce Melchiora Vischera, které proběhne dne 6. 10. od 18 hodin v kavárně Hlína v Kampusu Hybernská (Hybernská 4, Praha 1).

Prezentace knihy Davida Svobody Jablko z oceli

Ve spolupráci s Ústavem pro studium totalitních režimů vás srdečně zveme na představení nedávno vydané publikace Davida Svobody Jablko z oceli. Zrod, vývoj a činnost ukrajinského radikálního nacionalismu v letech 1920-1939.

Křest knihy Stanislava Komárka Darwin, Wilson, Portmann, Lorenz - obraz člověka v dílech biologů

Srdečně vás zveme na křest nové knihy biologa, filozofa a spisovatele Stanislava Komárka Darwin, Wilson, Portmann, Lorenz - obraz člověka v dílech biologů.