MENU

ZAVŘÍT

Aktuality

Pozvánka na křest knihy Klimatická změna

Zajímá vás... Jaké jsou důsledky globální změny pro globální a českou společnost? - Historické a současné klima v České republice? - Jaké jsou scénáře vývoje klimatu v ČR pro 21. století? - Jaké jsou …

Pozvánka na křest knihy Dějiny lidí

Náprstkovo muzeum, Nakladatelství Academia a Divadlo kjógen vás srdečně zvou na křest knihy Martina Rychlíka Dějiny lidí.

Devět našich knih získalo ocenění v soutěži Slovník roku

V pátek 10. června 2022 proběhlo v rámci knižního veletrhu Svět knihy Praha slavnostní vyhlášení výsledků soutěže Slovník roku. Ocenění získalo hned devět publikací z Nakladatelství Academia.

Cena Miroslava Ivanova pro knihu Karel Absolon

Petr Zajíček, Martin Oliva a Petr Kostrhun získali za publikaci Karel Absolon Cenu Miroslava Ivanova v kategorii Ostatní literatura faktru.

Nominace na Zlatou stuhu

Kniha autora Aleše Vémoly, ilustrátora Tomáše Zacha a editorky Lucie Šavlíkové Nezkreslená věda získala nominaci na Zlatou stuhu.

Ve čtvrtek 9. 6. je zavřené knihkupectví Na Florenci

Dovolujeme si upozornit, že knihkupectví Academia Na Florenci bude ve čtvrtek 9. června z technických důvodů celý den zavřené. Děkujeme za pochopení.

Uvedení prvního českého překladu díla Pýthijské zpěvy

Srdečně zveme na slavnostní uvedení prvního českého překladu díla Pýthijské zpěvy.

Uvedení knihy Válka o Řecko: Sparťané proti Athéňanům

Srdečně zveme na slavnostní uvedení a křest nové knihy Michala Habaje a Pavla Nývlta Válka o Řecko: Sparťané proti Athéňanům.

Jsme na Veletrhu vědy

2. 6. 2022

Od čtvrtka 2. června do soboty 4. června se na vás každý den od 10 do 18 hodin těšíme na Veletrhu vědy v PVA EXPO Praha Letňany.

Křest knihy Jany Žďárské Slasti a strasti vědců naší vlasti

Srdečně vás zveme na křest nové knihy Jany Žďárské Slasti a strasti vědců naší vlasti.

Křest knihy Stanislava Komárka Jungovské eseje z devadesátých let

Srdečně vás zveme na křest nové knihy biologa, filozofa a spisovatele Stanislava Komárka Jungovské eseje z devadesátých let.

Autogramiáda Stanislava Komárka - Svět knihy Praha

Srdečně vás zveme na autogramiádu biologa, filozofa a spisovatele Stanislava Komárka, která proběhne na knižním veletrhu Svět knihy Praha.

KALENDÁŘ AKCÍ

Srpen 2022

V tomto měsíci pro vás nemáme připravenou žádnou výstavu, křest knihy či novinku.