Souhlas se zpracováním osobních údajů společnosti Academia

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas.

MENU

ZAVŘÍT

Zobrazit kategorie e-shopuZavřít kategorie e-shopu

Rozhovor s panem profesorem Martinem Hilským - živě už ve čtvrtek 15. 10.

Ve čtvrtek 15. října si ve 20 hodin můžete poslechnout on-line rozhovor s panem profesorem Martinem Hilským o chystané knize Shakespearova Anglie, která vyjde už 10. 11.

Anglie není jen brexit, fish & chips a barevné outfity královny Alžběty. Je to také obrovské kulturní bohatství, nesmrtelná literatura a půvabný jazyk. A když s tím jazykem umíte zacházet, jako to umí profesor anglistiky, překladatel a shakespearolog Martin Hilský, může to naplnit váš život na několik desítek let. Profesor Hilský je stálicí Meltingpotu, čehož si velice vážíme. Tentokrát přijal pozvání k on-line rozhovoru, jehož načasování zdaleka není náhodné – koncem listopadu totiž vychází jeho nová kniha s názvem Shakespearova Anglie: Portrét doby. A my se těšíme, že spolu s autorem a moderátorem Petrem Onuferem nahlédneme do života alžbětinské společnosti v celé její (ne)dokonalosti ještě před oficiálním vydáním knihy.
Udělejte si výlet do Shakespearovy doby s námi! Živě ve čtvrtek 15.10. ve 20:00 na YouTube (www.youtube.com/meltingpotforum/live).

Ve spolupráci s: British Council Czech Republic, Britské velvyslanectví v Praze - British Embassy Prague