Souhlas se zpracováním osobních údajů společnosti Academia

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas.

MENU

ZAVŘÍT

Zobrazit kategorie e-shopuZavřít kategorie e-shopu

Představení nové básnické sbírky Evy Kotarbové v Ostravě

27. září 2017
Srdečně zveme do Literární kavárny Academia, kde paní Eva Kotarbová představí ve středu 27.září 2017 od 16.hodin svou novou básnickou sbírku Černohorské sluncebraní.

Srdečně zveme do Literární kavárny Academia Ostrava, kde paní Eva Kotarbová představí ve středu 27.září 2017 od 16.hodin  svou novou básnickou sbírku Černohorské sluncebraní.

"Nabízím cestu na křídlech Pegase do malé země - Černé Hory, kde se na plážích odehrávají příběhy naplněné prudkou vášní, zklamáním i láskou. Vše za asistence slunce, moře a hvězd slibujících, že tam člověk určitě zapomene na samotu. Letenkou je moje šestá básnická sbírka Černohorské sluncebraní."

Vystoupení přislíbili mimo jiné také : literární historička Svatava Urbanová, herci Marie Viková a Pavel Liška, hudebnice Jaroslava Balová.

Eva Kotarbová - narozena v Ostravě-Vítkovicích. Původní profese: učitelka, knihovnice, básnířka, novinářka, televizní redaktorka, tisková mluvčí a  redaktorka zpravodaje Centrum městského obvodu Moravská Ostrava a Přívoz do roku 2007, nyní volná novinářka, žije a pracuje v Ostravě.

 

Zpět na kalendář akcí